Mój Teatr 2020 - wernisaż wystawy pokonkursowej

 

Termin:

19.05.2020, godz. 17.00

Jedno z wydarzeń Festiwalu Kreatywności Młodych 2020

 

Mój Teatr 2020 regulamin

Karta zgłoszenia pdf

Karta zgłoszenia doc

 

Termin:

Otwarcie Wystawy oraz rozdanie nagród nastąpi 19 maja 2020 roku o godz. 17.00

w Centrum Animacji i Rewitalizacji RONDO Bałuckiego Ośrodka Kultury,Łódź, ul. Limanowskiego 166, Łódź.

Na prace czekamy do 19 kwietnia 2020 roku. Szczegółowe informacje w odnośnikach.

 

Opis:

,,MÓJ TEATR” to przegląd prac malarskich i rysunkowych dzieci i młodzieży o charakterze konkursowym. 30 lat obecności Wystawy i Konkursu sprawiło, że „Mój Teatr” rozpoznawalny jest w całym kraju.

„Mój Teatr” towarzyszy w tym roku 41. Ogólnopolskiemu Festiwalowi Teatru Młodych ,,Dziatwa”. Każdą edycję „Mojego Teatru” poprzedzały warsztaty twórcze, które miały na celu zaktywizowanie do działalności plastycznej zarówno dzieci jak i ich opiekunów. Pojawiały się więc tu zagadnienia ruchu, światła, koloru i gestu. Do prowadzenia warsztatów zapraszane były osoby które specjalizują się w edukacji artystycznej dla dzieci i młodzieży oraz które pracują w obszarze sztuk wizualnych i performance. W jury konkursu zasiadała Barbara Kaczorowska z Działu Edukacji Muzeum Sztuki w Łodzi, w 2014 roku zaprosiliśmy gdańską artystkę performance Julię Kurek.

Najistotniejsze dla nas jest zachęcanie uczestników do czytania, które w następstwie pozwoli stworzyć pracę plastyczną o wyjątkowym, osobistym charakterze. Włączyliśmy Konkurs do ogólnopolskiego Festiwalu teatralnego, by zaprezentować praceszerszej widowni, ale przede wszystkim zaznaczyć związki plastyki i teatru.

 

Kontakt do organizatora:

Centrum Animacji i Rewitalizacji "Rondo", Łódź, ul. Limanowskiego 166
e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. - 42 653-36-45