kalendarium III 2020

19 XII 2019, godz.18.00 - Wernisaż wystawy prac Urszuli Serdiukow-Issaieff

Kategoria
wydarzenie na żubardzkiej
Termin
2019-12-19 18:00
Miejsce
Galeria Ż Centrum Edukacji Kulturowej "Na Żubardzkiej" - Łódź, ul. Żubardzka 3
Telefon
42 651 67 47
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

Wernisaż wystawy prac Urszuli Serdiukow-Issaieff "Malarstwo, grafika, fotografia"

 

Termin:

19.12.2019, godz.18.00 - wernisaż wystawy prac

 

Opis:

Urszula Issaieff foto Anna K.J.Issaieff2

 

Urszula Issaieff -

artysta plastyk

pedagog, instruktor

plastyki, fotograf

Urodziłam się w Tomaszowie Mazowieckim. Studia na psychologii UŁ, na PWSSP, ASP w Łodzi. Dyplom z projektowania tkaniny, dywanu i gobelinu, fotografii. Od 1986 roku pracuję z dziećmi i młodzieżą prowadząc zajęcia twórcze, uczestnicząc w wielu prezentacjach Sztuki Dzieci w kraju i za granicą. Moi podopieczni uzyskali nagrody i wyróżnienia na wielu konkursach zagranicznych, ogólnopolskich, wojewódzkich i lokalnych. W roku 1992 zorganizowałam Centrum Sztuki Dzieci i Młodzieży - Galeria „Di” gdzie prowadziłam zajęcia i promocję sztuki dzieci. W latach 1993–2019 realizuję kilkadziesiąt autorskich akcji plastyczno - happeningowych (między innymi z Fundacją Ulicy Piotrkowskiej). W okresie 1996 - 2019 zajmuję się upowszechnianiem kultury i sztuki prowadząc galerie sztuki amatorów i profesjonalistów oraz zajęcia artystyczne. Od 2004 pracuję w Bałuckim Ośrodku Kultury gdzie oprócz powyższych form działalności koordynuję konkursy plastyczne, fotograficzne i pozyskuję sponsorów. Od siedmiu lat prowadzę grupę seniorów Studio Maestro +, której doroczne wystawy „EMERGERE” mają miejsce w Galerii „Ż” CEK „Na Żubardzkiej”. Przez cały ten okres organizuję i prowadzę plastyczne warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Swoją twórczość rozwijam w zakresie malarstwa, fotografii, grafiki, form przestrzennych z wikliny. Interesuję się kulturą wschodnią /Yoga, Zen/ filozofią, muzyką, plastyką, filmem i teatrem.


Miejsce:

Galeria „Ż" Bałuckiego Ośrodka Kultury "Na Żubardzkiej", Łódź, ul. Żubardzka 3

 

Kontakt do organizatora:

Urszula Issaieff

Centrum Edukacji Kulturowej NA ŻUBARDZKIEJ, ul. Żubardzka 3, Łódź
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 651 67 47

 
 

Terminy

  • 2019-12-19 18:00

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez BOK

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Bałuckim Ośrodku Kultury

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

Back to top