„Cudze chwalicie, swego nie znacie – atrakcje turystyczne województwa łódzkiego”

- w ramach Radogoskiego Klubu Seniora

 

Termin:

12.01.2021, g. 17.00

 

Opis:

Zapraszamy na noworoczne spotkanie Radogoskiego Klubu Seniora. W tym miesiącu gościć będziemy Jadwigę Bieniek i Mariusza Janika – autorów bloga turystycznego https://lofrujemy.wordpress.com/. Prelegenci opowiedzą o ciekawych miejscach w województwie łódzkim. Poznamy zarówno te bardziej popularne atrakcje turystyczne, jak i te mniej znane, o bogatej i barwnej historii. Udowodnimy Państwu, że w Łódzkiem każdy zwiedzający znajdzie coś dla siebie – mamy tu wiele zamków, dworków, ale także pozostałości po II wojnie światowej czy miejsca, które zmieniły bieg historii Polski.

Spotkanie – w zależności od sytuacji epidemiologicznej – odbędzie się stacjonarnie w siedzibie Ośrodka Terenowego lub on-line na profilu facebook’owym Wyspy Kultury i stronie online.boklodz.pl.

Zapisy - brak

Koszt - brak

 

Informacje - zapisy

O.T "Wyspa Kultury", Łódź, ul. Stawowa 28
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 501 369 349

 

Kontakt do organizatora:

Centrum Animacji i Rewitalizacji RONDO, Łódź, ul. Limanowskiego 166
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 653 36 45