kalendarium III 2020

Pracownia Plastyczna "Ż"

zajęcia dla dzieci i młodzieży

 

przycisk zapisz

 

Opis:

zajęcia skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych pragnących rozwijać swoje pasje, doskonalić swoje umiejętności plastyczne. Zajęcia wpływają na rozwijanie wyobraźni, wrażliwości estetycznej, umiejętności manualnych i społecznych uczestników. Podczas zajęć uczestnicy mają możliwość zapoznania się z różnorodnymi technikami plastycznymi, takimi jak: rysunek, malarstwo, grafika, rzeźba. Podsumowane pewnego etapu pracy w Pracowni Plastycznej  „Ż”  stanowią uroczyste wernisaże, będące okazją do spotkań wszystkich uczestników zajęć.

Grupa I Grupa II
Grupa III Grupa IV
urszula is 200

prowadzący -

Urszula Issaieff -

artysta plastyk

pedagog, instruktor

plastyki, fotograf

Urodziłam się w Tomaszowie Mazowieckim. Studia na psychologii UŁ, na PWSSP, ASP w Łodzi. Dyplom z projektowania tkaniny, dywanu i gobelinu, fotografii. Od 1986 roku pracuję z dziećmi i młodzieżą prowadząc zajęcia twórcze, uczestnicząc w wielu prezentacjach Sztuki Dzieci w kraju i za granicą. Moi podopieczni uzyskali nagrody i wyróżnienia na wielu konkursach zagranicznych, ogólnopolskich, wojewódzkich i lokalnych. W roku 1992 zorganizowałam Centrum Sztuki Dzieci i Młodzieży - Galeria „Di” gdzie prowadziłam zajęcia i promocję prac dzieci. W latach 1993–2016 realizuję kilkadziesiąt autorskich akcji plastyczno–happeningowych (między innymi z Fundacją Ulicy Piotrkowskiej). W okresie 1996 - 2017 zajmuję się upowszechnianiem kultury i sztuki prowadząc galerie sztuki amatorów i profesjonalistów oraz zajęcia artystyczne. Od 2004 pracuję w Bałuckim Ośrodku Kultury gdzie oprócz powyższych form działalności koordynuję konkursy plastyczne, fotograficzne, pozyskuję sponsorów, a od pięciu lat prowadzę grupę seniorów Studio Maestro + . Przez cały ten okres organizuję i prowadzę plastyczne warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Swoją twórczość rozwijam w zakresie malarstwa, fotografii, grafiki, form przestrzennych z wikliny. Interesuję się kulturą wschodnią /Yoga, Zen/ filozofią,muzyką, plastyką, filmem i teatrem.

 

Informacje - zapisy - sekretariat

Centrum Edukacji Kulturowej "Na Żubardzkiej", Łódź, ul. Żubardzka 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 651 67 47

Plastycznie w BOK 2016 -zima
Plastycznie w BOK 2016 -zima
Previous Next Play Pause

telefon 100

zadzwoń do nas - 42 651 50 30

 e mail 100

oceń nas

mapa 100

przyjdź do nas

Łódź, ul. Limanowskiego 166

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez BOK

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Bałuckim Ośrodku Kultury

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

Back to top