Projekt "Sztuka na wyciągnięcie ręki"

 

Termin:

12.11.2019, godz.10.00

 

Opis:

Uwrażliwianie na sztuki piękne, zachęta do uczestnictwa w kulturze oraz budowanie umiejętności wypowiadania się w języku plastyki są najistotniejszymi z czynników jakie określają projekt pt. ,,Sztuka na wyciągnięcie ręki", to przedsięwzięcie edukacyjne związane z działalnością Galerii Promocji Młodych CAiR "Rondo", które stawia za cel edukowanie z zakresu plastyki i historii sztuki dzieci i młodzieży szkolnej. Są to dwugodzinne zajęcia organizowane dla grup szkolnych po wcześniejszym umówieniu. Zajęcia odbywają się w oparciu o tematykę prezentowanych aktualnie wystaw,  bądź projektów artystycznych realizowanych w Galerii Promocji Młodych. Spotkania realizowane są średnio raz w miesiącu.

Koordynator - Marcelina Miś

 

Informacje - zapisy - sekretariat

Centrum Animacji i Rewitalizacji RONDO, Łódź, ul. Limanowskiego 166
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 653 36 45

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez BOK

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Bałuckim Ośrodku Kultury

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

Back to top