kalendarium III 2020

Elżbieta Grudzińska - wernisaż wystawy

 

Termin:

11.01.2019 godz. 18.00 – wernisaż wystawy - Galeria "In Blanco" CT LUTNIA

wystawa trwa do 28.01.2019

 

Opis:

Zapraszamy na wernisaż wystawy pani Elżbiety Grudzińskiej „Moje poszukiwania”. Wernisaż będzie miał miejsce w Galerii "In Blanco" Centrum Twórczości Lutnia , Łódź, ul. Łanowa 14, dnia 11 stycznia o godz. 18.00.

Pani Elżbieta Grudzińska po ukończeniu czynnej pracy zawodowej powróciła do swoich  zainteresowań. Postanowiła rozwinąć i ugruntować swoją wiedzę o rysunku, grafice, malarstwie i rzeźbie. W 2014 roku zaczęła uczęszczać na zajęcia malarstwa i rysunku na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Odbywały się one pod kierunkiem Pani prof. Anny Frąckiewicz. Rok później zgłosiła swój akces do Akademii Kreatywnego Seniora. Zajęcia odbywają się pod auspicjami grona naukowego Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Równolegle czynnie oddaje się pasjom także na innych polach. Została członkinią Stowarzyszenia Plastyków Amatorów przy Łódzkim Domu Kultury. Opiekunem i konsultantem grona jest Pan prof.  Ryszard Hunger.

Wstęp wolny.

Koordynator: Marta Siedlecka Sidor


Kontakt do organizatora:

Centrum Twórczości LUTNIA, Łódź, ul. Łanowa 14
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 652 62 27

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez BOK

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Bałuckim Ośrodku Kultury

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

Back to top